O marce

Skin Tech Pharma Group to jedna z pierwszych firm w medycynie estetycznej, która od 1996 roku oferuje produkty do kompleksowej regeneracji skóry o niezrównanej skuteczności.
Skin Tech Pharma Group S.L. to firma z siedzibą na Costa Brava (w miejscowości Empuriabrava) w Hiszpanii, która powstała w wyniku połączenia trzech firm o długiej i uznanej tradycji na światowym rynku estetycznym: Skin Rebirth S.L. (SKIN TECH), Aesthetic Dermal S.L. (RRS® i XL Hair®) i Sicosmedd Eurolab S.L. Ta fuzja pozwoliła na rozwój różnych gałęzi z branży kosmetycznej, farmaceutycznej oraz badawczo-rozwojowej i wytwórczej.

Skin Tech Pharma Group S.L. skupia kanały dystrybucji trzech połączonych przedsiębiorstw zarówno na rynkach europejskich, jak i pozaeuropejskich, a także rozszerza swoją obecność na rynkach światowych.

Pełna oferta Skin Tech zawiera trzy grupy produktów: peelingi medyczne przeznaczone do stosowania przez lekarzy medycyny estetycznej, dermokosmetyki medyczne do stosowania przez pacjentów, jako uzupełnienie terapii peelingujących oraz koktajle biorewitalizujące RRS. 

Easy TCA® jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów Skin Tech, dostępnym na całym świecie peelingiem na bazie TCA i przeznaczonym do głębokiej odbudowy skóry. Postrzegany jako najbezpieczniejszy, najskuteczniejszy i  najłatwiejszy do wykonania peeling na bazie TCA. Przeznaczony do redukcji zmarszczek, w  oznakach fotostarzenia skóry, leczenia młodej skóry z problemami, leczeniu przebarwień i skóry trądzikowej.

Linia dermokosmetyków medycznych Skin Tech składa się z  produktów do codziennej pielęgnacji i  została zaprojektowana specjalnie dla pacjentów z  konkretnymi problemami. Jednym z  ostatnich osiągnięć Skin Tech jest Maska IPLase, stworzona specjalnie dla ochrony skóry po inwazyjnych zabiegach medycznych, jak laser frakcyjny, IPL, głębokie peelingi czy frakcyjne mikronakłuwanie skóry. Aplikowana bezpośrednio po zabiegach, IPLase Mask pozwala na wyeliminowanie oznak zaczerwienienia skóry, pieczenia i dyskomfortu pacjenta.

Koktajle do iniekcji igłowej RRS®, zostały opracowane i opatentowane przez dr Philippe Deprez, który szukał skutecznych i innowacyjnych rozwiązań i możliwości terapeutycznych w leczeniu najtrudniejszych przypadków dermatologicznych swoich pacjentów. 

Wyroby medyczne RRS® do iniekcji igłowej. Unikalne formulacje. 
- Dopasowane do każdego wskazania w obrębie twarzy i ciała.
- Łatwe w użyciu wraz z indywidualnymi protokołami iniekcji.
- Jeden produkt - jeden zabieg.
- Szybkie efekty.
- Stabilne i długotrwałe rezultaty.
- Kompatybilne z innymi produktami i metodami.
- Wydajne.

Laboratorium badawcze Skin Tech nieustannie wprowadza nowe metody i rozwija swoje produkty. Dlatego Skin Tech jest jednym z najbardziej znaczących graczy na rynku medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii plastycznej.

OFERTA SKIN TECH®


Zaawansowane peelingi

Zaawansowane peelingi

Skin Tech oferuje pełną gamę peelingów działających na różnych głębokościach skóry, od naskórka do głębokich warstw skóry właściwej. Peelingi Skin Tech są bezpieczne, przewidywalne w swoim działaniu i niezwykle skuteczne.

Codzienna pielęgnacja

Codzienna pielęgnacja

W codziennej pielęgnacji cery warto optymalizować efekty peelingów oraz zapobiegać działaniom niepożądanym. Dermokosmetyki medyczne Skin Tech przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry problemowej.

Koktajle RRS <sup>®</sup>

Koktajle RRS ®

Wyroby medyczne RRS® do iniekcji igłowej. Unikalne formulacje. 
- Dopasowane do każdego wskazania w obrębie twarzy i ciała.
- Łatwe w użyciu wraz z indywidualnymi protokołami iniekcji.
- Jeden produkt - jeden zabieg.
- Szybkie efekty.
- Stabilne i długotrwałe rezultaty.
- Kompatybilne z innymi produktami i metodami.
- Wydajne.


 

Peel2Glow

Peel2Glow

Natychmiastowy ratunek dla skóry!
Peeling przeznaczony do domowej pielęgnacji.
Olśniewaj naturalnym blaskiem!